Ana Sayfaya Git

Hakkımızda

Sitemize hoş geldiniz!
Biz, zamanı doğru bir şekilde ölçmenin ve takibini yapmanın önemine inanan bir ekip olarak, size özel tasarlanmış bir kronometre aracı sunuyoruz. İster spor aktivitelerinizde zamanı ölçmek, ister günlük yaşantınızda zamanı yönetmek için olsun, sitemizdeki kronometre aracı sizin 7/24 yanınızda.


Neden Biz?

Sitemiz, kullanıcı dostu arayüzü ve birçok özelliği ile öne çıkmaktadır. Birbirinden farklı birçok fonksiyonu ile her türlü zaman ölçme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik basit kullanıma sahip olan arayüzü ile size zaman kazandırıyoruz


Misyonumuz ve Vizyonumuz

Misyonumuz, ziyaretçilerimize doğru ve güvenilir zaman ölçme hizmeti sağlamak ve onların ihtiyaçlarına uygun zamanlama araçları sunmaktır. Vizyonumuz ise, zaman yönetimi konusunda ziyaretçilerimizin işine yarayacak tüm araçları sitemize entegre etmektir..


Ekibimiz

Sitemizde kullanılan hesaplama araçları kendi ekibimiz tarafından yapılmakta olup, önerilere göre sitemizi geliştirmektedir. Yazılım konusundaki becerilerimizi, ziyaretçilerimize en iyi hizmeti sunmak için kullanıyoruz. Krono-metre.com olarak daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak gelişiyor ve yenilikleri takip ediyoruz.

İletişim

Sitemiz hakkında daha fazla bilgi almak, geri bildirimlerinizi paylaşmak veya herhangi bir sorunuz için bizimle iletişime geçmek isterseniz destek@krono-metre.com adresine mail atabilirsiniz.

Zamanı doğru ölçmenin keyfini çıkarın!

Ana Sayfaya Git
© KRONO-METRE.com   |   Gizlilik Politikası   |  Hakkımızda